букет

Весілля

Оце так..Гуляли сьогодні з мамою в центрі Києва. Були й на Хрещатику...Побачили незвичну сцену - розставляють довгі дерев*яні столи, на них - багато тарілок з салатами...Думаю: що це таке?..Когось поминають чи свято якесь відзначають?..Потім побачила скриньку для збору на подарунок молодятам. Ага, хтось із майданівців одружується. Ну, таке час від часу тут буває. Самих молодят не бачила. А вже вдома в інтернеті прочитала, що це виходить заміж та сама Ліза Шапошник: http://life.pravda.com.ua/person/2013/12/16/145837/
жовте

Наша спільна "Перемога"

Після кількох років митарств - перемога. За всім іншим призабула про цю справу. Спочатку це були судові тяганини та боротьба у багатьох різних інстанціях тоді ще депутата міської ради, а також - громадські суботники, збір підписів. Радикалізувалися настрої майже рівно рік тому - 25 травня. Тоді люди вийшли на захист земельної ділянки у парку, яку вже поспіхом встигли огородити парканом.Collapse )
?

Процеси (різні)

Прочергувала на дільниці вчора. Люди рвуться виконати свій громадянський обов'язок. Перевіряють списки - приходять особисто, телефонують. Пишуть заяви. Запитують. Обурюються. Collapse )
?

Навала конвалій

П'ятничний вечір (втікши раніше з тренінгу для членів двк), провела в центрі Києва.Collapse )
coffe

Мої пальці пахнуть кавою

Дні якісь дивні. Чи дощ, чи фаза місяця на людей діє. На чоловіків переважно. Цей пост - щоб самій для себе: розкласти по полицях, помедитувати.
Почалося все вчора ввечері, коли була ще на роботі. Сусід по під'їзду виявив свою неадекватність і базарнобабовість.Collapse )