vzahalinijak (vzahalinijak) wrote,
vzahalinijak
vzahalinijak

Кілька абзаців

Коротко про сьогодні. Добре, що не поїхала і навіть не дивилася трансляцію Віча. Лише записи. Ну що ж, якщо "за 5 хвилин" міський голова буде й далі в такому репертуарі, то до кінця свою каденцію явно не добуде. Але це хай уже кияни з ними розбираються, як і з усіма тими, кого понавибирали.
У мене ж ці години минули в творчому середовищі. Говорили (серед іншого) про кримських випускників - із Ялти - які заспівали гімн України на останньому дзвонику. З'ясувалося, я знаю людину, одна з яких стояла біля витоків української школи в цьому місті. Як спочатку там організовували перший український клас - пройшлися по домівках українців і набрали дітей. Як шукали там вчительку для них, яка тоді була студенткою останнього курсу педагогічного, з нею поговорили - вона погодилася, почала працювати, перевівшись заради цього на заочне відділення. І як потім натхненниці цього задуму за кілька років показували фото: дивіться, ось ваші "похресники", уже в 7-му класі!

А ще сьогодні дізналася про смерть однієї людини - це сталося ще у травні. Ніколи б не подумала.

...А ще. А ще сьогодні вночі я дуже довго не спала. Спілкувалася, дізналася, що в мене нібито дехто починає віртуально закохуватися на відстані. Такого ще не було. Застерегла від такого, порадила не поспішати й добре подумати.
Tags: Київ, Крим, Майдан, акції, діалоги, діти, життя, людські люди, мова, політика, різне, смерть, школа, історія
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments